


Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN326SP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Зменште час прання
Якщо ви хочете швидко випрати брудний одяг, але не хочете жертвувати якістю прання, ви можете скористатися функцією скорочення часу. Пральна машина оптимізує час прання, заощаджуючи ваш час та енергію.

Зменште час прання
Якщо ви хочете швидко випрати брудний одяг, але не хочете жертвувати якістю прання, ви можете скористатися функцією скорочення часу. Пральна машина оптимізує час прання, заощаджуючи ваш час та енергію.

Зберігайте м’якість вашого одягу з SoftPlus
Функція SoftPlus попередньо замочує одяг і рівномірно розподіляє його в барабані. Це дозволяє миючому засобу досягти кожного волокна, залишаючи випраний одяг м’яким і свіжим довше.

Заощаджуйте час, воду та електроенергію завдяки системі SensiCare
Пральна машина оснащена системою SensiCare, яка автоматично регулює час прання, рівень води та електроенергії залежно від обсягу завантаження. Це запобігає перепранню одягу, що сприяє його бездоганному зовнішньому вигляду та м’якості.

Тримайте піну під контролем
Занадто багато миючого засобу означає, що він не повністю розчиняється у воді, і одяг не ретельно виполощується. Це може спричинити алергію на шкірі. Система цієї пральної машини контролює кількість піни та за потреби активує додаткове полоскання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Відстрочка старту, Дисплей, Звуковий сигнал, Захист від протікання |
| Споживання води | 40 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Прання делікатних речей, Програма прання джинсів, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.56 |
- Ціна: 21 390 ₴

