




Пральна машина автоматична LG F2WV5S7S0E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


AIDD™
Функция Intelligent Care
Благодаря функции AI DDTM, которая анализирует данные о стирке, стиральная машина адаптирует движения стирки, обеспечи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Звуковий сигнал, Контроль балансу, Відстрочка старту, Дисплей |
| Споживання води | 45 л |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.69 |
- Ціна: 24 770 ₴







