




Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 8469 BV
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиральная машина FreshCare+ с паровыми программами
100% свежесть, даже если вы забудете вынуть белье

Ключевая особенность
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Відстрочка старту, Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.47 |
- Ціна: 24 770 ₴






