




Пральна машина автоматична Beko WUE8622WBPSE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


WUE8622WBPSE
ИННОВАЦИОННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ

ЗАГРУЗКА 8 КГ

1200 об/мин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Захист від протікання, Захист від дітей |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма швидкого прання, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Синтетика", Прання делікатних речей |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Рівень шуму при пранні | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.468 |
- Ціна: 22 510 ₴

