




Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6SN347SP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ОТКРЫЙТЕ ДЛЯ ПРАЛЬНОЙ МАШИНЫ PERCEFT CARE
PerfectCare Slim 34см
PerfectCare Slim 38см
PerfectCare Slim 45см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 449 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Звуковий сигнал, Відстрочка старту, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.69 |
- Ціна: 22 510 ₴


