




Пральна машина автоматична Samsung WW60A3120BE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Характеристика

Узкий и вместительный
Версия слим стиральной машины идеально подходит для небольших помещений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.55 |
- Ціна: 19 810 ₴






