




Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6FN528SP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ОТКРОЙТЕ ДЛЯ СЕБЯ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ PERCEFT CARE
SensiCare
Одежда дольше будет как новая
благодаря системе SensiCare.
Система SensiCare предотвращает слишком долгую стирку, адаптируя параметры цикла стирки к размеру загрузки. Благодаря этому одежда дольше сохраняет привлекательный внешний вид.
Экономия времени
Сократите цикл стирки до 50%.
TimeSave – идеальное решение для тех, кто хочет б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Додаткове полоскання, Програма "Бавовна", Економічна програм |
| Рівень шуму при пранні | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.63 |
- Ціна: 19 810 ₴


