




Пральна машина автоматична Electrolux EW6FN448WP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ОТКРОЙТЕ ДЛЯ СЕБЯ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ PERCEFT CARE
SensiCare
Одежда дольше будет как новая
благодаря системе SensiCare
Система SensiCare предотвращает слишком долгую стирку, адаптируя параметры цикла стирки к размеру загрузки. Благодаря этому одежда дольше сохраняет привлекательный внешний вид.
Эко ТаймМенеджер
Удобный тайм-менеджмент.
Благодаря функции Eco TimeManager®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 847 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма "Синтетика", Програма ручного прання, Програма прання джинсів, Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.63 |
- Ціна: 22 060 ₴






