




Сушильная машина Whirlpool FFTE D 9X3B PL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Храните вашу одежду свежей до 6 часов после цикла сушки*

Ключевые особенности
Технология FreshCare+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Сушка по залишкової вологості | Так |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 849 мм |
| Глибина | 649 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Так |
| Кількість програм сушіння | 18 |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 28 140 ₴





