




Сушильная машина Whirlpool W7 D94WB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Економте енергію за допомогою сушіння тепловим насосом
Тепловий насос забезпечує ефективну та енергоефективну роботу сушарки. Він обробляє гаряче повітря та використовує його для нагрівання холодного повітря на наступних фазах циклу. Це запобігає втратам тепла та оптимізує ефективність сушіння.

Висушіть більше за один раз
У вас велика родина? З цією моделлю ви можете сушити більшу кількість одягу, заощаджуючи електроенергію, воду та, перш за все, час.

Освіжіть одяг, який ви давно не носили, у сушарці
Ви перете одяг, який довго лежав у вашій шафі чи валізі, щоб відновити його свіжість? Тепер ви можете зробити це швидко та легко в сушарці за допомогою спеціальної програми «освіження».

Бережіть свій улюблений вовняний одяг
Вовняний одяг потребує особливого догляду. Тому використовуйте для його сушіння програму «вовна». Таке розм’якшення волокон зробить ваші светри такими ж м’якими та ніжними, як і тоді, коли ви їх вперше купили.

Вирішіть самі, коли закінчиться сушіння.
Хочете бути вдома, коли сушарка закінчить роботу, і одразу дістати одяг? Запрограмуйте час роботи сушарки так, щоб цикл сушіння завершився у потрібний вам час. Функція відкладеного запуску робить це можливим.

Захист від дітей
Маленькі дитячі ручки можуть дотягнутися куди завгодно та натиснути на все. Різка зміна програми або додаткова опція можуть пошкодити сушарку під час її використання. Щоб уникнути таких ситуацій, оберіть модель з панеллю керування та блокуванням кнопок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка сушка | Так |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Так |
| Кількість програм сушіння | 13 |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 36 020 ₴


