




Монітор HP 27xq (3WL54AA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

HP 27xq

Монітор HP 27xq
Цей дисплей має все необхідне для швидшої гри. Насолоджуйтесь плавним зображенням без заїкань завдяки блискавично швидкій частоті оновлення 144 Гц і технології AMD FreeSync . Дисплей Quad HD забезпечує неймовірну роздільну здатність та надчітку деталізацію, незалежно від того, що відображається.

Неймовірна плинність
Забезпечте плавність, чіткість та без розмиття навіть найнасиченіші моменти завдяки частоті оновлення 144 Гц та часу відгуку 1 мс. Відчуйте різницю плавного ігрового процесу без заїкань на кришталево чистому дисплеї QHD (2560 x 1440) з технологією AMD FreeSync .

Вузька рамка з мікрорамкою
Практично безрамковий дизайн і надзвичайно широкі кути огляду дозволяють легко створити конфігурацію з кількох моніторів. Крім того, підставка з регульованою висотою дозволяє легко налаштувати дисплей у найзручніше положення. Режим Low Blue Light змінює кольори відображення на трохи тепліші, природніші відтінки білого, щоб ваші очі могли відпочити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 614 мм |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.23 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 470 ₴

