




Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black (910-006630)

Бездротова ігрова миша PRO X SUPERLIGHT 2 — це оновлена версія нашої надійної, переможниці турнірів, культової кіберспортивної миші , яку ми ретельно вдосконалили, з 60-грамовим, нагородженим дизайном, найсучаснішим сенсором HERO 2 в іграх, технологією LIGHTSPEED та гібридними перемикачами LIGHTFORCE.

Швидкість. Більша точність. Дизайн, що переміг на чемпіонатах. Наступна професійна версія нашої ігрової легенди. Ще більше вдосконалена завдяки нашій співпраці з провідними гравцями світу.

Технологія LIGHTFORCE — це оптико-механічні перемикачі , які гарантують точність і надійність під час гри на найвищому рівні.

Професійний клас у світі бездротових з'єднань – забезпечує до 95 годин роботи на одному заряді та постійну дальність дії в радіусі 10 метрів.

Найсучасніший сенсор у світі ігор потрібно випробувати – точне калібрування до 32 000 DPI та понад 500 IPS – це потрібно відчути.

Ще швидше оновлення місцезнаходження, ніж у попереднього покоління, завдяки надійній технології LIGHTSPEED .

Матеріал PTFE без добавок , який ми використовували для виготовлення ніжок миші, забезпечує вільний рух по поверхні.

Усуньте подальші бар'єри між вами та ігровим світом — розроблено, щоб забезпечити вам до 95 годин безперервного використання в дорозі .

Найпопулярніша кіберспортивна миша щойно стала ще кращою – опитування 2K, USB-C, до 95 годин автономної роботи та підтримка POWERPLAY .

Миша Logitech G PRO X Superlight 2 , бездротовий приймач LIGHTSPEED (USB-A), кабель для заряджання та передачі даних USB-A - USB-C, адаптер-подовжувач (USB-A - USB-C), документація.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 32000 dpi |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 900 ₴

