




Посудомийна машина Siemens SR63EX24ME
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мастерское использование пространства благодаря регулируемым по высоте корзинам и действительно идеальное расположение посуды – это то, что предлагают посудомоечные машины iQ300 . Все пространство в вашем распоряжении и еще больше безупречно чистой посуды сразу. Чудова посудомоечная машина с подключением Wi-Fi индикатором работы, отражаемого на полу , и возможностью дистанционного управление через смартфон .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Промінь на підлозі | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Ні |
| Споживання води | 8.9 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.59 |
- Ціна: 30 680 ₴



