-9%








Праска з парою Philips Azur 8000 Series DST8030/70
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Philips Azur 8000 Series DST8030/70
Потужність 3000 Вт
швидке та ефективне прасування
Паровий удар 240 г
розгладжує навіть найстійкіші складки

Безперервний потік пари 70 г/хв
гарантує найкращі результати
Немає ризику опіків
завдяки функції OptimalTEMP
Найсильніший струмінь пари
завдяки розумному управлінню
потужність системи

Потужність 3000 Вт забезпечує швидке
обігрів та ефективна робота
Більше не потрібно чекати, поки ваша праска нагріється. Завдяки потужності 3000 Вт Philips Azur 8000 нагрівається за лічені секунди, тож ви прасуватимете все необхідне миттєво.

Потужний паровий удар 240 г дозволяє
видаляє найстійкіші складки
Ідеальне рішення для легкого розгладження особливо важкодоступних ділянок. Воно особливо корисне для товстих тканин, таких як денім, де звичайна пара не зможе його розпрасувати.

Потужний, безперервний потік пари до 70 г/хв
Постійна подача пари 70 г/хв забезпечує швидше розгладження складок.

Функція OptimalTEMP
Немає ризику спалювання тканин.

Підошва SteamGlide Elite
Це дозволяє прасці ідеально ковзати по всіх типах тканин. Вона стійка до пошкоджень і легко чиститься.

Автоматичне вимкнення
Почувайтеся в безпеці та не хвилюйтеся, якщо ви випадково залишили їх увімкненими.

Вертикальний струмінь пари дозволяє
вертикальне прасування
Ви будете готові до роботи лише за кілька хвилин. Прасуйте куртки, сорочки та навіть штори, не розкладаючи прасувальну дошку.

Прасування без зусиль завдяки
інтелектуальні технології
автоматична генерація пари
Прасування тепер швидше та легше. Завдяки технології датчика руху праска регулює подачу пари залежно від того, як ви її рухаєте.

Резервуар для води на 350 мл
означає більше прасування за один раз
Розгладжуйте більше тканин за один раз завдяки резервуару для води великої місткості, який більше не потрібно так часто поповнювати.
Тривалий ефект
та максимальна ефективність


Праска довше зберігає максимальну продуктивність завдяки функції швидкого видалення накипу. Вона усуває накип та вапняний наліт, зберігаючи прилад у відмінному стані протягом багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паровий удар | 240 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 70 г/хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
| Висота | 182 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 999 ₴

