



БФП Canon PIXMA TS3351 (3771C026)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість сторінок | 1000 стор. |
| Кількість кольорів | 2 |
| Лоток подачі | 60 стор. |
| Лоток прийому | 60 стор. |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Потужність | 16 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 4 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 7 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 48.5 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Сканер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Можливості мобільного друку | Да |
| Максимальна роздільна здатність друку | 1200x4800 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 990 ₴





