-9%






Електрочайник Philips Eco Conscious Edition HD9365/10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Еко-свідоме видання
Чайник серії 5000 HD9365/10
Готуйте сніданок саме так, як вам подобається
Цей елегантний, потужний чайник дозволяє вам швидко та легко готувати улюблений напій щоранку. Виготовлений повністю з біопластику** та оснащений енергозберігаючими функціями, він дозволяє вам зробити ще один маленький крок до більш екологічного майбутнього.

Потужний чайник дозволить вам швидко та легко готувати улюблений напій щоранку.
Велика місткість задовольнить потреби всієї родини
З об'ємом 1,7 літра, чайник ідеально підходить для приготування напоїв для всієї родини. Незважаючи на компактний розмір, він не займає багато місця на стільниці.

Прозорий індикатор рівня води та кількості чашок
Завдяки прозорому індикатору рівня води та кількості чашки, ви можете кип'ятити лише необхідну кількість води, заощаджуючи енергію та захищаючи довкілля.
Прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі забезпечує швидке кип'ятіння та легке очищення.
Індикатор, вбудований у вимикач, світиться, коли чайник увімкнений.
Індикатор, вбудований у вимикач, світиться, коли чайник увімкнений.

Знімний фільтр проти накипу гарантує, що вода, налита в чашку, буде чистою.
Функція автоматичного вимкнення вимикає чайник, коли вода закипає або чайник знімається з підставки.
Бездротовий чайник розміщений на підставці, що обертається на 360° , що дозволяє легко піднімати та прибирати пристрій.

Його екологічний дизайн, виготовлений зі 100% біопластику**, зменшує ваш вуглецевий слід на 25%*. Цей новаторський матеріал не лише суттєво покращує вашу кухню, але й робить ще один крок до чистішого довкілля.
Пристрій виготовлено з використанням 100% біопластику, отриманого з біологічних та відновлюваних ресурсів, таких як соняшникова олія. Відпрацьована олія, що залишається після випікання, збирається та переробляється екологічно чистим процесом, що робить її безпечною для харчових продуктів. Чайник оснащений системою безпеки, яка запобігає його ввімкненню, коли резервуар порожній.

Сучасний та мінімалістичний стиль
Екологічний дизайн у поєднанні з чудовим стилем. Його матово-біле покриття зробить його ідеальним доповненням до вашої кухні.
Чистий та простий дизайн
Натхненний природою, дизайн вирізняється м’якими кольорами та натуральними матеріалами. Він має знімну кришку зі стильним дерев’яним візерунком для легкого наповнення та очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 730 ₴

