




Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10 Plus (RLS3D)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


DreameBot D10 Plus
Робот-прибиральник зі станцією спорожнення та заряджання
Забезпечте собі комфорт під час прибирання. Робот-пилосос DreameBot D10 Plus допоможе вам у цьому. Він пилососить, миє підлогу та автоматично спорожняє пилозбірник. Місткість мішка 2,5 літра означає, що вам не доведеться його міняти до 45 днів . Робот регулює свою силу всмоктування відповідно до поверхні, що очищається, досягаючи максимуму 4000 Па . Інші його переваги включають покращену конструкцію обертової щітки, яка полегшує збирання волосся та шерсті домашніх тварин, і потужний акумулятор, який дозволяє прибирати до 270 м² на одному заряді !

Ємність акумулятора
5200 мАг

Робочий час
180 хвилин

Потужність всмоктування
4000 Па

Місткість резервуара для води
145 мл

45 днів без спорожнення
Після кожного прибирання DreameBot D10 Plus повертається до станції пилозбірника та автоматично видаляє пил із пилозбірника. Пилозбірник, розташований у станції пилозбірника, має вражаючу місткість 2,5 літра, а це означає, що вам не потрібно буде його замінювати до 45 днів . Це означає, що ви можете забути про ручне видалення пилу, а завдяки герметичній конструкції пил і бруд не потрапляють у повітря. Спорожнення займає всього 10 секунд і відбувається безшумно . Важливо, що ви можете налаштувати частоту збору пилу за допомогою застосунку!

4 рівні потужності
Робот-пилосос DreameBot D10 Plus може похвалитися максимальною потужністю всмоктування 4000 Па , що дозволяє йому ретельно збирати сміття, крихти, шерсть домашніх тварин та волосся. Важливо, що робот пропонує чотири рівні всмоктування , кожен з яких підходить для різних ситуацій. 800 Па достатньо для збору пилу та дрібних частинок з низьким рівнем шуму. 1200 Па підходить для збору щоденних крихт та волосся, тоді як 1800 Па справляється з більшим сміттям. Максимальна потужність дозволяє ретельно пилососити щілини та килими !

Покращений дизайн пензля
Завдяки обертовій щітці довжиною 17 см, робот чудово збирає довге волосся та шерсть домашніх тварин. Це завдяки його V-подібній конструкції та щільно розташованим волокнам товщиною 0,1 мм. Це запобігає заплутуванню волосся та шерсті, роблячи щоденне прибирання простим та приємним. Це ідеальне рішення для любителів собак та котів.

Розумне прибирання
Робот використовує інтелектуальну навігаційну систему LiDAR з високотехнологічним алгоритмом SLAM , що забезпечує швидке сканування, точне картографування та ефективне планування маршруту. Ви можете відобразити на карті до трьох поверхів та керувати прибиранням певних кімнат. Ваша дитина спить? Пропустіть її кімнату та використовуйте час для прибирання підлоги в інших кімнатах.

Тривалий робочий час
Вам не потрібно заряджати робот-пилосос щодня, щоб насолоджуватися чистим будинком та ефективним збиранням сміття. DreameBot D10 Plus оснащений потужним акумулятором ємністю 5200 мАг . Це дозволяє використовувати пристрій до 180 хвилин на одному заряді. За цей час ви можете легко прибрати підлогу площею до 270 м² .

Додаткові функції
Що ще пропонує D10 Plus? Тиха робота, сумісність з Amazon Alexa та функція відновлення прибирання. Якщо рівень заряду батареї стає занадто низьким, робот автоматично перезарядиться на зарядній станції та повернеться до попереднього місця, щоб завершити прибирання. DreameBot D10 Plus також вирізняється своєю інтелектуальною функцією уникнення наїзду на меблі, сходи та інші перешкоди.

Ефективне миття підлоги
DreameBot D10 Plus також пропонує функцію миття підлоги. Комплект включає щільну губку для миття підлоги, яка забезпечує ефективне видалення плям і швидке висихання підлоги. Резервуар для води вміщує 145 мл, але робот пропонує три рівні роботи . Ви можете регулювати об'єм води відповідно до рівня забруднення підлоги за допомогою спеціального застосунку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Захист від падіння зі сходів | Так |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | назад-вперед, загзагом, автоматично, уздовж стін, по спіралі |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 6.9 кг |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 97 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 180 ч |
- Ціна: 13 670 ₴






