




Мультипіч NINJA Foodi FlexDrawer AF500EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 10.4 л |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 327 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Ширина | 496 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Максимальна потужність печі | 2470 Вт |
- Ціна: 9 700 ₴








