


Мультипіч Tefal Easy Fry Compact EY145A10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Tefal EY145A10
Завдяки Easy Fry Compact , оснащеній передовою технологією гарячого повітря, ви заощадите час. Ви зможете миттєво приготувати здорові смажені страви без жиру, з невеликою кількістю олії або взагалі без неї.

Основні переваги:
- КОМПАКТНИЙ ТА МІСТНИЙ: Завдяки компактному дизайну ви можете готувати страви для всієї родини, не займаючи багато місця на кухні
- ДО 10 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМ: Завжди отримуйте ідеальні результати з 10 автоматичними програмами: Картопля фрі, Курка, Стейк, Риба, Десерт, Піца, Нагетси, Овочі, Креветки, Бекон
- ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ: Готуйте з турботою про довкілля — заощаджуйте до 70% енергії* за допомогою аерофритюрниць *порівняно з традиційним приготуванням їжі
- ЛЕГКО ЧИЩИТИ: антипригарний кошик, який можна мити в посудомийній машині, для смаження без жиру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 3 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 400 ₴

