




Мультипіч Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Місткість картоплі | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 4.2 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 324 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір для фондю | Ні |
| Приготування фондю | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 500 ₴




