
Професійний пилосос Karcher WD 3 S V-17/4/20 (1.628-135.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Пилосос WD 3 S V-17/4/20 1.628-135.0 Karcher
Характеристика
- Видатна продуктивність: компактний WD 3 S V-17/4/20 з 17-літровим баком з нержавіючої сталі, 4-метровим кабелем живлення, 2-метровим всмоктувальним шлангом та картриджним фільтром дозволяє ефективно видаляти майже всі типи бруду.
- Зі споживаною потужністю лише 1000 Вт, WD 3 S V-17/4/20 є потужним та енергоефективним .
- Пилосос, всмоктувальний шланг та насадка для підлоги зі змінними лезами ідеально підібрані один до одного — для найкращих результатів сухого та вологого прибирання , а також видалення дрібного та великого бруду.
- Цей пилосос для вологого та сухого прибирання вражає своїм компактним дизайном та міцним 17-літровим баком з нержавіючої сталі, 4-метровим шнуром живлення, 2-метровим всмоктувальним шлангом та флісовим фільтрувальним мішком. Завдяки цільному картриджному фільтру можливе вологе та сухе прибирання без необхідності заміни фільтра.
- Функція видування зручна для очищення важкодоступних місць. Всмоктувальний шланг можна підвісити на головку пристрою для економії місця.
- Шнур живлення можна зберігати на гачку, а трубки та насадку для підлоги – на захисній планці. Система закриття «Pull & Push» дозволяє легко відкривати та закривати резервуар. Коліно можна зняти, а аксесуар підключити безпосередньо до всмоктувального шланга.
- Інші розумні функції: інструменти та дрібні деталі можна зберігати на головці пристрою. Ергономічна ручка забезпечує зручне перенесення .
- Цілісний картриджний фільтр
- Для вологого та сухого прибирання без додаткової заміни фільтра. Фільтр легко встановлюється та знімається поворотом, без будь-яких додаткових кріплень.
- Практичне зберігання кабелів та аксесуарів.
- Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.
- Зберігання всмоктувального шланга на головці пристрою
- Всмоктувальний шланг можна надійно підвісити на головці пристрою, заощаджуючи місце. Інтуїтивно зрозумілий механізм безпеки підходить як для правшів, так і для лівшів.
Технічні дані
- Споживана потужність (Вт) 1000
- Місткість бака (л) 17
- Бак з нержавіючої сталі
- Кабель живлення (м) 4
- Діаметр обладнання (мм) 35
- Напруга (В) 220 - 240
- Вага без обладнання (кг) 4,7
- Розміри (Д x Ш x В) (мм) 353 x 328 x 458
Обладнання
- Всмоктувальний шланг, 2 м, 35 мм
- Знімна ручка
- Всмоктувальні труби, 2 шт., 0,5 м, 35 мм
- Універсальна насадка, затискачі
- Щілинна насадка
- Картриджний фільтр, цільний
- Флісовий фільтрувальний мішок, 1 шт.
- Функція обдування
- Положення для паркування
- Зберігання обладнання на пристрої
- Відділення для зберігання дрібних предметів
- Складана ручка
- Гачок для шнура живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 5 250 ₴

