




Портативна колонка Marshall Emberton II Black and Brass (1006234)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 900 ₴










