


Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-630.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 3 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 3.5 Бар |
| Довжина шнура | 4 м |
| Ємність резервуара | 0.8 л |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 (кг) |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 380 |
| Ширина | 251 (мм) |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | для текстилю, для прибирання підлоги, кругла щітка, тканинна насадка, точкове сопло, кутова |
| Максимальний тиск пари | 3,5 |
| Особливості | блокування на рукоятці |
| Основні | |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 10 999 ₴

