-9%










Блендер стаціонарний Philips HR3760/10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
lnd_card lnd_col-12">


Високошвидкісний блендер HR3760/10
Нескінченне натхнення. Ідеально гладкі суміші.
Технологія ProBlend Ultra дозволяє досягти будь-якого поєднання смаку та гладкості. Додаток NutriU дозволяє легко відкривати для себе нові комбінації. Від смузі та супів до горіхових паст – рішення, яким може насолоджуватися вся родина.

Технологія ProBlend Ultra
Технологія ProBlend Ultra поєднує три функції, розроблені для ідеальної взаємодії, щоб щоразу забезпечувати найкраще розмаїття смаку та текстури саме так, як вам подобається.

Безпроблемне прибирання завдяки функції швидкого очищення
Просто налийте невелику кількість води та засобу для миття посуду та активуйте функцію очищення – всього за дві хвилини пристрій очиститься самостійно, видаляючи навіть стійкі плями, такі як залишки торта або арахісове масло.

Зручний глечик
Два прозорі, міцні глечики з тритану, виготовлені без бісфенолу А. Готуйте менші кількості вашого улюбленого напою одночасно у двох окремих глечиках.

Швидкий вибір програм
Програми з попередньо встановленим часом і швидкістю для ваших улюблених рецептів можна швидко вибрати на цифровому дисплеї. Це стосується смузі, арахісової пасти, десертів, супів і соусів. Також є функції подрібнення льоду та очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.58 кг |
| Висота | 442 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Міні-млинок | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 6 730 ₴



