




Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q8 Max White (Q8M02-00)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RoboRock |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 59 Вт |
| Об'єм аквафільтра | 0.35 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.47 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Захист від падіння зі сходів | Так |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 96 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 240 ч |
- Ціна: 13 080 ₴














