-9%






Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 8458 BV
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оберіть гарний спінінг
Чим вища швидкість віджимання, тим сухішою буде ваша білизна після розвантаження. Це означає, що ви зможете насолоджуватися своїм одягом швидше, і ваш дім не буде насичений вологою, що утворюється під час сушіння одягу.

Залишайтеся свіжими довше з FreshCare+
Функція FreshCare+ гарантує, що білизна, що залишилася в барабані, збереже свою свіжість. М’які рухи барабана та пара розслаблюють волокна одягу, допомагаючи зберігати свіжість до 6 годин після прання.

Економте електроенергію та воду
Технологія «Шосте чуття» допоможе вам зменшити споживання води та електроенергії. Просто виберіть програму, і пральна машина налаштує споживання води та енергії відповідно до типу тканини та обсягу завантаження, постійно контролюючи цикл прання.

Тримайте піну під контролем
Занадто багато миючого засобу означає, що він не повністю розчиняється у воді, і одяг не ретельно виполощується. Це може спричинити алергію на шкірі. Система цієї пральної машини контролює кількість піни та за потреби активує додаткове полоскання.

Безпечне прання з надійним двигуном
Інверторний двигун, що використовується в пральних машинах, дозволяє барабану обертатися з різною швидкістю. Це не тільки робить пральну машину тихішою, але й дозволяє їй запускатися на низькій швидкості, зменшуючи навантаження на ремінь, який рухає барабан і вентилятор. Це збільшує термін служби машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 13 |
| Особливості | Захист від протікання, Відстрочка старту, Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.47 |
- Ціна: 15 340 ₴

