


Мультипіч Philips Airfryer 5000 Series XXL Connected HD9285/93
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Аерофритюрниця Philips HD9285/93
- Потужність 2000 Вт
- Напруга 220-240 В
- Частота 50 Гц
- Довжина кабелю 0,8 м
- Індикатор живлення: Так
- Технологія RapidAir: так
- Додаток NutriU
- Контроль температури 40 - 200°C
- Підключено до Wi-Fi: Так
- Контроль часу до 60 хвилин
- Антипригарне покриття: так
- Внутрішнє покриття без бісфенолу А: Так
- Функції приготування 16

До 90% менше жиру
Аерофритюрниця Philips HD9257/80 – це професійний інструмент для приготування смачних і корисних страв. Цей прилад використовує гаряче повітря для смаження ваших улюблених страв до хрусткої скоринки, використовуючи до 90% менше жиру! Почніть свою кулінарну пригоду з новою аерофритюрницею Philips HD9285/93 і насолоджуйтесь смачними та корисними стравами в комфорті вашого дому.

Дізнайтеся про технологію Rapid Air
Оснащена передовою технологією Rapid Air, вона дозволяє смажити без використання жиру, а це означає, що ви можете насолоджуватися смачною, хрусткою їжею, одночасно піклуючись про своє здоров'я. Philips HD9285/93 забезпечує рівномірний та швидкий розподіл гарячого повітря по всьому приладу. Це гарантує ідеально хрустку зовнішню поверхню, зберігаючи при цьому соковитість внутрішньої частини. Вам більше не потрібно турбуватися про зайвий жир, оскільки фритюрниця Philips HD9257/80 дозволяє смажити з невеликою кількістю жиру або взагалі без нього.

Фритюрниця «все в одному»
Нова аерофритюрниця Philips серії 5000 XXL Connected має 16 різних функцій приготування: смаження, випікання, гриль, запікання, сушіння, підсмажування, розморожування, розігрівання, ферментація та багато іншого.
Кошик місткістю 1,4 кг у поєднанні з каструлею об'ємом 7,2 л дозволяє легко готувати різноманітні страви. Готуйте до 6 порцій одночасно для родини та друзів.

Простий у використанні та спеціалізований додаток
Отримайте повний контроль над процесом смаження за допомогою простої сенсорної панелі керування. Інтуїтивно зрозумілий додаток NutriU легко підключається до вашої аерофритюрниці, роблячи її вашим щоденним супутником у приготуванні їжі. Ви можете не тільки обмежуватися здоровим смаженням, відкривати для себе нові захопливі рецепти та ділитися ними, а також навіть дистанційно контролювати процес приготування, щоб звільнити час для інших обов'язків та задоволень.

Легко використовувати та чистити
Усі знімні частини можна мити в посудомийній машині. Кошик QuickClean аерофритюрниці має антипригарне покриття для легкого очищення. Смаження на повітрі також означає, що у вашому домі не буде запаху традиційного смаження у фритюрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість режимів приготування | 16 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 7.2 л |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Основні | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 1400 г |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Нове |
| Знімна чаша | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.55 (кг) |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 410 |
| Ширина | 300 (мм) |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 8 500 ₴

