


БФП Canon PIXMA G2410 (2313C009)
Багатофункціональний пристрій CANON G2410
Багатофункціональний принтер Canon PIXMA G2410 — це надійне та доступне рішення для домашніх користувачів та користувачів малого офісу, яким потрібен високоякісний друк за низьких експлуатаційних витрат. Оснащений системою безперервної подачі чорнил (СБПЧ) з великими резервуарами, що можна поповнювати, він забезпечує виняткову продуктивність — до кількох тисяч сторінок на одне заправлення. Пропонуючи функції друку, сканування та копіювання, принтер ідеально підходить для щоденного використання. Технологія FINE забезпечує чіткий, виразний текст і яскраві кольори, а швидкий час виходу першої сторінки (FPOT) підвищує зручність робочого процесу. Його компактний дизайн легко поміщається на будь-якому столі, а просте керування робить його інтуїтивно зрозумілим та зручним у використанні.
Найважливіші параметри:
- Тип пристрою: багатофункціональний (принтер, сканер, копіювальний апарат)
- Технологія друку: струменевий
- Система подачі чорнил: система безперервної подачі чорнил (СБПЧ)
- Максимальна роздільна здатність друку: 4800 × 1200 dpi
- Швидкість друку: до 8,8 зобр./хв (монохромний), 5,0 зобр./хв (кольоровий)
- Роздільна здатність сканера: 600 × 1200 dpi
- Максимальний розмір паперу: A4
- Підключення: USB 2.0
- Місткість лотка для паперу: 100 аркушів
- Розміри: приблизно 445 × 330 × 163 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Особливості | Друк на конвертах |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 5 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 9 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 400 ₴

