




Мультимедійна акустика Harman/Kardon Onyx Studio 7 Black (HKOS7BLK)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Harman Kardon Onyx Studio 7 Black
HARMAN KARDON Onyx Studio 7 – це портативна колонка з продуманим дизайном, що поєднує функціональність та естетику. Її округла форма та тканинне оздоблення надають їй стильного вигляду. Алюмінієва ручка полегшує перенесення .Бездротова потокова передача даних через Bluetooth
Технологія зв'язку Bluetooth дозволяє передавати дані бездротовим способом з таких пристроїв, як смартфони, планшети або ноутбуки.
Ви можете зручно підключити свою колонку HARMAN KARDON Onyx Studio 7 до будь-якого джерела аудіо з підтримкою Bluetooth . Просто натисніть одну кнопку, щоб розпочати сполучення. Колонка також дозволяє підключатися до двох джерел аудіо одночасно – ви можете вибрати, яке з них ви хочете використовувати.

Стереодинамік потужністю 50 Вт для виняткового звуку
Висококласний звук забезпечують стереодинаміки – низькочастотний та високочастотний динаміки загальною потужністю 50 Вт.
Тепер прослуховування музики може стати ще кращим досвідом. Широкий діапазон низьких і високих нот ідеально підходить для всіх видів музики — від класичного року до сучасного хіп-хопу. Потужна колонка HARMAN KARDON Onyx Studio 7 також робить її ідеальною для вечірок.
Ще кращий звук
Для ще кращого звуку з’єднайте два динаміки HARMAN KARDON разом за допомогою системи бездротового подвійного звуку.
Завдяки бездротовому подвійному звуку ви можете вивести враження від прослуховування на новий рівень. Встановлення бездротового з’єднання швидке та просте, що робить прослуховування музики ще приємнішим.

До 8 годин відтворення
Високоємний акумулятор колонки HARMAN KARDON Onyx Studio 7 забезпечує до 8 годин роботи після повного заряду . Заряджання займає приблизно 5 годин за допомогою адаптера живлення, що входить до комплекту.Оздоблення кімнати
Вишуканий дизайн динаміка зробить його виразним доповненням до будь-якого інтер'єру. Його практична форма дозволяє легко розмістити його в різних місцях – на столі, комоді, підвіконні чи підлозі.Специфікація:
- Потужність 50 Вт
- Час роботи від батареї 8 годин
- Захист від бризок: Ні
- Сумісність пристроїв: смартфон, пристрої Bluetooth
- Джерело живлення: Батарейка
- Розміри: 268 x 303 x 160 мм
- Вага: 3295 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 303 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Основні атрибути | |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Суммарная мощность звука | 50 (Вт) |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
- Ціна: 9 940 ₴


