




Ноутбук Lenovo Yoga Slim 6-14 (82WU009DPB)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сверхлегкий ноутбук Lenovo Yoga Slim 6-14
Креативность, выраженная в стиле и инновационных решениях. Представляем Lenovo Yoga Slim 6-14, сверхлегкий ноутбук, который позволит вам работать за пределами четырех стен офиса или комнаты. Он легкий и маленький, поэтому его можно брать с собой куда угодно. Матрица OLED позволит комфортно работать в любых условиях освещения. Смело выбирайте Lenovo Yoga Slim 6-14.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина | 221 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 312 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-1240P (12 ядер, 16 потоков, 3,30–4,40 ГГц, кэш 12 МБ) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 40 350 ₴




