



Посудомийна машина Whirlpool WIC 3C26 F
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стирка одной корзиной
Эта опция позволяет мыть даже небольшое количество посуды. Вам не нужно ждать, пока посудомоечная машина заполнится. Наслаждайтесь превосходными результатами стирки и низким потреблением воды.

PowerClean
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до гарячої води | Ні |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Промінь на підлозі | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9.5 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 95 |
- Ціна: 19 270 ₴

