

БФП Canon Pixma G3430 Purple (5989C025)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Лоток подачі | 100 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 6 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 11 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Формат паперу | А6 |
| Функції БФП | Сканер |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Можливості мобільного друку | Да |
| Максимальна роздільна здатність друку | 1200x4800 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 337 мм |
| Глибина | 177 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 880 ₴






