



Телевізор Xiaomi TV A Pro 50 2026
Отримуйте основні канали безкоштовно за допомогою тюнера DVB-T2
Хочете приймати цифрове ефірне телебачення? У зв'язку зі зміною системи ефірного телевізійного мовлення, ця модель відповідає найновішим вимогам, маючи вбудований тюнер DVB-T2. Цифрова передача мультимедійних даних характеризується дуже високою якістю та низькою схильністю до перешкод. Забезпечте зручний доступ до основних телестанцій та оберіть телевізор з тюнером DVB-T2.
QLED квантова точка
Барвисте освітлення
QLED-дисплей із широкою кольоровою гамою та точним налаштуванням кольорів забезпечує більш захоплююче та реалістичне відображення. Підтримуючи стандарт кольорової гами DCI-P3, що використовується в Голлівуді, він забезпечує яскраві та приголомшливі кольори.

Режим режисера
Найвища якість
Режим, що відповідає голлівудським стандартам сертифікації та втілює творче бачення режисера в життя.

Роздільна здатність Ultra HD 4K
Бачити кожну деталь
Роздільна здатність 4K відображає кожну деталь з неймовірною чіткістю, тож ви нічого не пропустите.

Покращення HDR
Винятковий контраст
Завдяки покращенню яскравості екрана ви можете насолоджуватися контентом 4K з красивішими деталями світла та тіні, а також більшою контрастністю для HDR-відео.

Режим Game Boost 120 Гц
Швидка обробка зображень
Завдяки збільшенню частоти оновлення з 60 Гц до 120 Гц* для сигналів HDMI телевізор відображає чіткіше рухоме зображення для плавного відтворення відео під час гри.
*120 Гц доступно лише з роздільною здатністю 1080p.

MEMC
Чіткіші та плавніші візуальні ефекти
Компенсована інтерполяція кадрів усуває затримку та розмиття під час швидкого руху, забезпечуючи плавний та безперебійний перегляд спортивних подій та фільмів.

Низький рівень випромінювання синього світла
Комфорт для очей
Технологія затемнення постійного струму нового покоління плавно контролює яскравість екрана та усуває мерехтіння підсвічування. Доступний режим Eye Comfort Mode ефективно зменшує синє світло, тож ви можете насолоджуватися приголомшливим зображенням без турбот.

Звук Xiaomi
Інтелектуальний звук для різних сценаріїв
Пориньте у насичений, деталізований звуковий ландшафт завдяки професійному налаштуванню звуку від Xiaomi. Звукові ефекти автоматично налаштовуються, щоб забезпечити унікальне аудіосередовище залежно від відтворюваного контенту.

Dolby Audio та DTS:X
Унікальні подвійні динаміки
Два потужних динаміки забезпечують повніші баси та високі частоти, створюючи відчуття комфорту власного домашнього кінотеатру завдяки динамічному та чистому звучанню, сертифікованому Dolby Audio та DTS:X.

Розваги, які ви любите, з невеликою допомогою Google Assistant
Google TV™ збирає фільми, шоу та багато іншого з ваших програм і підписок і впорядковує їх спеціально для вас. Шукаєте щось нове? Отримуйте персоналізовані рекомендації або шукайте серед понад 10 000 програм і сотень безкоштовних каналів за допомогою потужної пошукової системи Google. Завдяки персоналізованим профілям кожен користувач отримує те, що хоче.

Отримайте більше способів керування телевізором за допомогою голосу
Ваш телевізор буде кориснішим, ніж будь-коли. Попросіть Google Асистента шукати фільми, навігувати потокові додатки, відтворювати музику та керувати телевізором — і все це за допомогою вашого голосу. Отримуйте відповіді та керуйте пристроями розумного дому. Просто натисніть кнопку Google Асистента на пульті дистанційного керування, щоб розпочати.

Голосовий пульт дистанційного керування Bluetooth на 360°
Зручна персоналізація
Шукайте улюблений контент за допомогою голосового керування на 360°. Функції кнопок можна налаштувати для вашої зручності.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Google TV |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 643 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 1226 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), Ethernet (RJ-45), Ethernet (RJ-45), Ethernet (RJ-45) |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 16 900 ₴

