




Моноблочна акустична система Harman/Kardon Aura Studio 4 Black (HKAURAS4BLK)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 130 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 283 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | + |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 960 ₴


