




Монітор HP Omen 27u 27" (3G6W0AA)
HP OMEN 27u. Діагональ дисплея: 68,6 см (27 дюймів), Роздільна здатність: 3840 x 2160 пікселів, Тип HD: 4K Ultra HD, Технологія дисплея: LED, Час відгуку (типовий): 1 мс, Власне співвідношення сторін: 16:9, Кут огляду (горизонтальний): 178°. Вбудовані динаміки. Вбудований USB-хаб. Кріплення VESA, Можливість регулювання висоти. Колір продукту: Чорний
Ідеально для консольних ігор. Ідеально для ПК-ігор. БУМ!
Ігри на консолі чи на ПК? Чи обидва варіанти? Ігри на консолях змінилися. Більше потужності. Більше графіки. Більше яскравості. Дивіться свої ігри у найкращому вигляді завдяки яскравим кольорам та неймовірній швидкості ігрового монітора 4K.
[1]
, який тепер підтримує ігри на консолях останнього покоління через HDMI 2.1. Готові перейти на ігри на ПК? Немає проблем. Налаштуйте кожен аспект своєї гри за допомогою OMEN Gaming Hub та покращте свої враження від гри на консолі та ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 514 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 601 мм |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.15 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.15 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.15 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 199 ₴



