



Витяжка похила Whirlpool WHVP 65F LM K
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Откройте для себя вытяжку, которая создает красивую атмосферу

Ключевые особенности
2x LED лампочки
В устройстве используется д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Продуктивність витяжки | 375 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 598 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 326 мм |
| Максимальна висота | 1035 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | жировій |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Жироуловлювальний фільтр | алюмінієвий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 800 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 610 ₴

