



Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключевые особенности
Каталитическое очищение
Самоочищающиеся панели сохраняют внутреннюю часть духовки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 150 ₴


