




Телевізор LG 65QNED813RE, 65QNED816RE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Ні |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 26.3 кг |
| Висота | 909 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 1456 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Функція "Time Shift" | Ні |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 100 |
| Розмір | |
| Розмір VESA | 300mmх300mm |
- Ціна: 38 870 ₴


