



Кухонна машина SMEG SMF02CREU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Об'єм чаші | 4.8 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Насадки в комплекті | Віночок, Гак для тіста |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 378 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 100 ₴




