




Прально-сушильна машина автоматична LG F4D1675YW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 11 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Відстрочка старту, Дисплей, Захист від протікання, Контроль балансу |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Економічна програм, Програма ручного прання, Програма швидкого прання, Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 42 530 ₴






