




Холодильник с морозильной камерой Samsung RF50C530EB1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 495 л |
| Об'єм морозильної камери | 165 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 12 годин |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Подача холодної води | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Енергоспоживання | 301 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1776 мм |
| Глибина | 715 мм |
| Ширина | 817 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 53 000 ₴



