




Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T573 P
Насолоджуйтесь постійно ідеальними умовами зберігання продуктів завдяки інноваційній технології 6th Sense. Ця технологія миттєво відновлює ідеальні умови як у холодильнику, так і в морозильній камері, щоб захистити ваші продукти.

Найтихіший рівень шуму на ринку, всього 32 дБ, досягається завдяки інверторному компресору ZEN.
Ви отримуєте:
- Тишу. Холодильник – єдиний прилад у домі, який працює безперервно, тому рівень шуму має вирішальне значення.
- Економію. Інверторний компресор ZEN швидко балансує рівні температури, заощаджуючи енергію та знижуючи ваші рахунки.

Попрощайтеся з ручним розморожуванням раз і назавжди! Завдяки технології Total No Frost, яка запобігає утворенню льоду в морозильній камері та скупченню крапель води в холодильнику, вам більше не доведеться витрачати дорогоцінний час.

Рішення Metal MultiFlow забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря, створюючи простір, у якому продукти зберігають свої найкращі властивості.

Зручно встановлюйте температуру в шухляді за допомогою ручки. Оберіть один із трьох доступних рівнів, призначених для різних типів продуктів:
• риба та м’ясо (+/- 1°C),
• фрукти та овочі (+/- 3°C)
, • молочні продукти (+/- 2°C).
Все це для того, щоб ваші продукти зберігалися в ідеальних умовах довше.

Складайте та розкладайте полицю, як вам зручно. Все це для створення ідеального місця для обраних вами продуктів:
- У розкладеному вигляді полиця надасть вам додаткове місце для стандартних продуктів.
- У повністю складеному вигляді полиця стає місцем для таких предметів, як великі каструлі;
- Склавши полицю навпіл, ви отримаєте ідеальне місце для високих пляшок та глечиків.

Насолоджуйтесь ніжними продуктами вічно. Ваш новий холодильник Deli Box допоможе вам у цьому, маючи для них спеціальний простір, щоб забезпечити збереження всіх їхніх корисних властивостей, включаючи форму та чудовий смак.

Завдяки рішенню Push To Open ви можете відкрити холодильник лише одним дотиком, без необхідності встановлювати ручку чи поручень.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 280 л |
| Об'єм морозильної камери | 68 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Винна камера | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Індикатор підвищення температури | звуковий сигнал |
| Індикатор температури | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 7 кг/добу |
| Перевішувані двері | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Енергоспоживання | 177 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1935 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
- Ціна: 33 200 ₴




