




Телевізор Samsung UE43CU8072
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 54 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 55.955 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Ширина | 965 мм |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Процесор | Кришталевий процесор 4К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вага без підставки, кг | 8.4 |
| Вага з підставкою, кг | 8.7 |
| Вхід/Вихід | HDMI, S/PDIF (цифровий), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | LED |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 17 230 ₴

