-9%








Ріжкова кавоварка еспресо SMEG ECF02BLEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 303 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал ріжка | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 999 ₴










