-9%




Віконний пилосос (склоочисник) Karcher WV 1 Plus (1.633-608.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 250 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Тип | Склоочисник |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Продуктивність | 75 м2 |
| Резервуар для брудної води | 100 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 (кг) |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 25 ч |
- Ціна: 2 549 ₴






