

Професійний пилосос Karcher KWD 1 W V-12/2/18 (1.628-401.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення


Пилосос KWD 1 W V-12/2/18 з чорною головкою вражає своїм компактним дизайном, а також є надзвичайно потужним та енергоефективним – споживає лише 1000 Вт. Пристрій досягає чудових результатів очищення сухого, вологого, дрібного та грубого бруду. Цей пилосос для вологого та сухого прибирання постачається з міцним 12-літровим пластиковим контейнером, 2-метровим кабелем, 1,8-метровим всмоктувальним шлангом з прямою ручкою, насадкою для підлоги Clips, поролоновим фільтром та флісовим фільтрувальним мішком.

Компактний дизайн

Флісовий фільтрувальний мішок

Практична функція видування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 12 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 378 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Парковка | вертикальна |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 4 670 ₴

