-9%








Індукційна варильна поверхня Whirlpool WL S6960 BF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Електронне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 599 ₴


