


Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 442 NB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 750 Вт |
| Об`єм | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Захист від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 030 ₴


