




Пральна машина автоматична Whirlpool WRSB 7238 BB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Звуковий сигнал, Дисплей |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Прання з парою, Програма видалення плям, Програма "Синтетика", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.69 |
- Ціна: 20 270 ₴


