




Телевізор Samsung QE55S90C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 82 Вт |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 16.2 кг |
| Висота | 708 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 1225 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 56 220 ₴


